ТОВ "LTI" | www.lti.cn.ua

Про компанію

Рішення застосування одноразового медичного одягу та білизни є одним з найважливіших соціально – значущих завдань практичної охорони здоров’я. Актуальність і прикладна значимість проблеми полягає в тому, що розробка і освоєння виробництва сучасної одноразового медичного одягу та білизни забезпечує вітчизняну кардіохірургію, нейрохірургію, дитячу хірургію, ортопедію, трансплантологію, стоматологію, акушерство, гінекологію і інші відділення сучасними медичними виробами, що сприяють зниженню ймовірності занесення інфекції при наданні високотехнологічних видів медичної допомоги в різних областях медицини, підвищенню організації медико – санітарної допомоги населенню при ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Одним з основних факторів розвитку промисловості виробів медичного призначення є вдосконалення нормативно – правової бази, що дозволяє забезпечити підвищення конкурентоспроможності вітчизняних підприємств, розвиток інноваційної складової економіки, вихід на зовнішні ринки, поліпшення санітарно – епідеміологічної обстановки в країні.

Проте в даний час в Україні розвиток медичної допомоги населенню стримується низьким рівнем оснащення медичних установ одноразовим медичним одягом та білизною, істотно впливає на можливість використання, зокрема, високих медичних технологій, знижуючи тим самим якість надання допомоги хворим.

Рішення завдання широкомасштабного впровадження в медичну практику одноразового медичного одягу та білизни сприятиме вирішенню низки соціально – значущих проблем охорони здоров’я, пов’язаних з лікуванням найбільш поширених захворювань: серцево – судинних, онкологічних, інфекційних ( включаючи СНІД, гепатити, туберкульоз), а також охорони здоров’я матері і дитини та служби швидкої медичної допомоги.

ТОВ «LTI» створює дистрибюторську мережу по всій території України (окрім окупованих територій), та запрошує всіх бажаючих до співпраці на взаємовигідних умовах. Телефони для звязку в розділі “Контакти”.